Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Gamer Basic AMD Ryzen™3/ 8GB/ 240GB/ Vega 8

Quick Overview


Ryzen 3 3200G
DDR4 8GB
240GB SSD
Radeon Vega 8

КОД: 908208

Достапност: 48 часа

Regular Price: 18.508 ден

Special Price 18.000 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена