Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Extreme AMD Ryzen 7/ 2x16GB/ 1TB+240GB/ RTX2070 8GB

Quick Overview


Ryzen 7 3700X
DDR4 2x16GB
1TB HDD+ 240GB SSD
RTX 2070 8GB

КОД: 908211

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 88.500 ден

Special Price 84.300 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена