Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5/ 2x8GB/ 1TB+120GB/ RX5500XT 8GB

Quick Overview


Ryzen 5 3600
DDR4 2x8GB
1TB + 120GB SSD
RX5500 XT 8GB

КОД: 925865

Достапност: Прашај

Regular Price: 45.550 ден

Special Price 43.500 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена