Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Gamer Basic Ryzen 3600/ 8GB/ 240GB/ GT1030 2GB

Quick Overview


Ryzen 5 2600
DDR4 8GB
240GB SSD
GT1030 2GB

КОД: 925866

Ask for price

Гаранција: 1080 дена