Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Overclock Gen.9 Core™ i5/ 2x8GB/ 1TB + 240GB

Quick Overview


Core i5-9600KF
DDR4 2x8GB
1TB HDD + 240GB SSD

КОД: 925868

Ask for price

Гаранција: 1080 дена