Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

FTP Cable Cat5e 305m Solid Gembird Gray 0.50 mm CCA

Quick Overview

FTP Cable Cat5e 305m Solid Gembird Gray 0.50 mm CCA

КОД: 703351

Достапност: 48 часа

3.070 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена