Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Gembird KB-U-103 USB Black

Quick Overview

Gembird KB-U-103 USB Black

КОД: 869388

Достапност: 48 часа

221 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: дена