Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

AOC 21,5" G2260VWQ6, 16:9, 1920x1080, Gaming

Quick Overview

AOC 21,5" G2260VWQ6, 16:9, 1920x1080, Gaming

КОД: 899319

Достапност: 48 часа

6.261 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена