Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Acer 23,8" Nitro VG240Y Gaming IPS ZeroFrame

Quick Overview

Acer 23,8"Nitro VG240Y Gaming IPS ZeroFrame

КОД: 931899

Достапност: 48 часа

7.739 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена