Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

HP Compaq Elite 8200 SFF i7/ 4GB/ 120GB+250GB/ W10

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


Intel® Core™ i7-2600 Processor (8M Cache, up to 3.80 GHz)
4GB DDR3
250GB HDD + 120GB SSD
Intel® HD
Лиценциран Windows 10 Home Refurbished Preinstalled

КОД: 925952

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 17.500 ден

Special Price 14.310 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена