Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win10Home

Quick Overview

HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win10Home

КОД: 925955

Достапност: Mала залиха

Regular Price: 17.899 ден

Special Price 16.900 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена