Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro

Quick Overview

AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro

КОД: 926015

Достапност: Mала залиха

Regular Price: 28.900 ден

Special Price 25.001 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена