Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

AIO Dell OptiPlex 9020 23" i5/ 8GB/ 120GB/ W10P

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


Intel® Core™ i5-4570S Processor (6M Cache, 2.90 GHz up to 3.60 GHz)
8GB DDR3
120 GB SSD
DVD-RW
Intel® HD Graphics
Лиценциран Windows 10 Pro Refurbished Preinstalled

КОД: 926015

Достапност: Mала залиха

Regular Price: 28.900 ден

Special Price 25.001 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена