Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Lenovo ThinkCentre M82 SFF G620/ 4GB/ 250GB

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


Intel® Pentium® Processor G620 (3M Cache, 2.60 GHz)
4GB DDR3
250GB HDD
Intel HD
Можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR

КОД: 930510

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 5.500 ден

Special Price 4.500 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена