Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

New PC DD-Render Delux i7/ 8GB/ 1TB/ HD 6450

Quick Overview

Factory Refurbished - 1 годинa гаранција


Intel® Core™ i7-3770 Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz)
8GB RAM DDR3
1TB HDD
DVD
AMD Radeon™ HD 6450
Можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR

КОД: 931459

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 27.000 ден

Special Price 22.901 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена