Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Home

Quick Overview

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Home

КОД: 932053

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 16.900 ден

Special Price 15.210 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена