Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

HP ProDesk 600 G2 SFF i5/ 8GB/ 500GB/ W10

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


Intel® Core™ i5-6500 Processor (6M Cache, 3.20 GHz up to 3.60 GHz)
8GB DDR3
500GB HDD
Intel® HD
Лиценциран Windows 10 Home Refurbished Preinstalled

КОД: 932055

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 27.900 ден

Special Price 22.410 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена