Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

HP NB Pavilion Gaming 15-cx0999nia, Intel Core i7-8750H hexa (up to 4.1Ghz, 9MB), 15.6 FHD AG slim IPS, 12GB DDR4 2DM, 1TB 7200RPM + 128GB PCIe, Nvidia GeForce GTX 1050 4GB, No DVD, FreeDOS, 3 Cell, Black, 1Y

Quick Overview

HP NB Pavilion Gaming 15-cx0999nia, Intel Core i7-8750H hexa (up to 4.1Ghz, 9MB), 15.6 FHD AG slim IPS, 12GB DDR4 2DM, 1TB 7200RPM + 128GB PCIe, Nvidia GeForce GTX 1050 4GB, No DVD, FreeDOS, 3 Cell, Black, 1Y

КОД: 932969

Достапност: Нема залиха

61.493 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена