Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

GENIUS DX-125 Black MOUSE WIRED USB

Quick Overview

GENIUS DX-125 Black MOUSE WIRED USB

КОД: 931138

Достапност: 48 часа

218 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена