Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Dell OptiPlex 7010 SFF i5/ 8GB/ 120GB/ W10

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


Intel® Core™ i5-3470 Processor (6M Cache, 3.20 GHz up to 3.60 GHz)
8GB RAM DDR3
120GB SSD
DVD
Intel® HD Graphics
Лиценциран Windows 10 Home Refurbished Preinstalled

КОД: 934987

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 14.499 ден

Special Price 12.401 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена