Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

AOC 32" C32G1 Gaming curved, VA panel, 144Hz, 4ms/1ms, Full HD

Quick Overview

AOC 32" C32G1 Gaming curved, VA panel, 144Hz, 4ms/1ms, Full HD

КОД: 935091

Достапност: 48 часа

14.728 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена