Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Dell Professional P2314h 23" LED iPS FullHD (1080p) 1920 x 1080

Quick Overview

Dell Professional P2314h 23" LED iPS FullHD (1080p) 1920 x 1080

КОД: 937032

Достапност: Нема залиха

4.800 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена