Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DELL UltraSharp U2312HM 23"

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


23" Full HD 1920x1080 60 Hz
8ms
DVI-D, DP, VGA, 5xUSB 2.0

КОД: 938440

Достапност: Во ДДСтор магацин

6.615 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена