Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Acer B193 19"

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


19" 1280 x 1024
VGA, DVI

КОД: 938540

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 2.700 ден

Special Price 2.500 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена