Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Natec Lanberg Ferrite Black Cable USB 2.0 A to B 1.8m

Quick Overview

Natec Lanberg Ferrite Black Cable USB 2.0 A to B 1.8m

КОД: 941016

Достапност: 48 часа

90 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена