Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Office Chair nEU MEDIUM

Quick Overview

Office Chair nEU MEDIUM

КОД: 941422

Достапност: Во ДДСтор магацин

4.084 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена