Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

LENOVO HS-10, Surround 7.1, GREEN, EARPHONES Gaming

Quick Overview

LENOVO HS-10, Surround 7.1, GREEN, EARPHONES Gaming

КОД: 943982

Достапност: 48 часа

2.905 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена