Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

PSU 850W NZXT 80+ GOLD, FULL MODULAR NP-C850M-EU

Quick Overview

PSU 850W NZXT 80+ GOLD, FULL MODULAR NP-C850M-EU

КОД: 943988

Достапност: 48 часа

10.241 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 1800 дена