Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

XIGMATEK HYDRA M PSU 650W 80 PLUS BRONZE, 140mm, FULL MODULAR, EN44214

Quick Overview

XIGMATEK HYDRA M PSU 650W 80 PLUS BRONZE, 140mm, FULL MODULAR, EN44214

КОД: 943990

Достапност: 48 часа

5.126 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена