Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Abyssus Essential Ambidextrous 7,200 DPI Optical Gaming Mouse Black

Нема залиха
2.599 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 932109
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Abyssus Essential Ambidextrous 7,200 DPI Optical Gaming Mouse Black, True 7,200 DPI optical sensor, Underglow lighting powered by Razer Chroma, Inter-Device Synchronization, 3 Hyperesponse buttons, Up to 10 million keystroke durability, RZ01-02160300-R3M1 TECH SPECS At A Glance True 7,200 DPI optical sensor Underglow lighting powered by Razer Chroma™ Inter-Device Synchronization 3 Hyperesponse buttons Up to 10 million keystroke durability Tech Specs True 7,200 DPI Optical Sensor Ambidextrous Ergonomic Design Powered by Razer Chroma™ Razer Synapse 3 (Beta) enabled Approximate size: 114.7 mm / 4.51 in (Length) X 63 mm / 2.48 in (Width) X 37.3 mm / 1.46 in (Height) Approximate weight (excluding cable): 78 g / 0.17 lbs Cable length: 2.1 m / 6.89 ft Compatible with Xbox One for basic input
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight One-Color
Part Number NULL
Brand RAZER
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Abyssus Essential Ambidextrous 7,200 DPI Optical Gaming Mouse Black
Повеќе продукти од RAZER