Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer D.VA Abyssus Elite, Gaming Mouse, Exclusive D.Va design, True 7,200 DPI optical

Нема залиха
3.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 932104
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

At A Glance True 7,200 DPI optical sensor Underglow lighting powered by Razer Chroma™ Inter-Device Synchronization 3 Hyperesponse buttons Up to 10 million keystroke durability Tech Specs True 7,200 DPI Optical Sensor Ambidextrous Ergonomic Design Powered by Razer Chroma™ Razer Synapse 3 (Beta) enabled Approximate size: 114.7 mm / 4.51 in (Length) X 63 mm / 2.48 in (Width) X 37.3 mm / 1.46 in (Height) Approximate weight (excluding cable): 78 g / 0.17 lbs Cable length: 2.1 m / 6.89 ft Compatible with Xbox One for basic input RZ01-02160200-R3M1
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand RAZER
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer D.VA Abyssus Elite, Gaming Mouse, Exclusive D.Va design, True 7,200 DPI optical