Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Destiny 2 Goliathus Control Fissure Soft Gaming Mat

Нема залиха
1.669 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 932114
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Destiny 2 Goliathus Control Fissure Soft Gaming Mat, Medium, FRML Packaging (355mm x 254mm), RZ02-01072100-R3M1
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand RAZER
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Destiny 2 Goliathus Control Fissure Soft Gaming Mat