Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Destructor 2, Hard mat for both speed and control

Нема залиха
3.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 934196
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Destructor 2 • Hard mat for both speed and control • Optimized surface coating for highly responsive tracking • Micro-textured finish for balanced gameplay • Non-slip rubber base • RZ02-00200400-R3M1
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand RAZER
Is Gaming No
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Destructor 2, Hard mat for both speed and control