Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Hammerhead True Wireless Bluetooth Earbuds, Matte Black, RZ12-02970100-R3G1

Има на залиха
4.400 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 944389
Последно парче
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Hammerhead True Wireless Bluetooth Earbuds, Matte Black, RZ12-02970100-R3G1 TECH SPECS Headphone Frequency Response 20 Hz - 20 KHz Headphone Impedance 32 Ohm (1 kHz) Headphone Sensitivity 91 ± 3 dB (1 kHz) Headphone Input Power 8 mW Headphone Connector Bluetooth Cable Length NA Weight 45 g Microphone Pick Up Pattern Omnidirectional Microphone Signal-to-Noise Ratio ≥ 55 dB Microphone Sensitivity (@1kHz) 42 ± 3 dB (1 kHz)
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
Promotion Type Последни количини
H&M Type In-ear
Brand RAZER
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Hammerhead True Wireless Bluetooth Earbuds, Matte Black, RZ12-02970100-R3G1
Повеќе продукти од RAZER