Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Invicta Mercury Ed., Optimized surface coating, Two sides

Нема залиха
3.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 934197
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Invicta Mercury Ed. • Optimized surface coating • Two sides • One winning outcome • Robust aluminium base • RZ02-00860200-R3M1
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand RAZER
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Invicta Mercury Ed., Optimized surface coating, Two sides