Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Invicta Quartz Ed., Dual surface hard mouse mat

Има на залиха
3.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 934198
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Invicta Quartz Ed. • Dual surface hard mouse mat • SPEED surface for fast mouse movements • CONTROL surface for precise mouse movements • Optimized surface coating for highly-responsive mouse tracking • Robust aluminum baseplate • RZ02-00860400-R3M1
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand RAZER
Is Gaming No
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Invicta Quartz Ed., Dual surface hard mouse mat