Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Kraken Black, Custom-tuned 50 mm Drivers

Има на залиха
5.499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 934213
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Kraken Black • Custom-tuned 50 mm Drivers • Cooling Gel-Infused Cushions • Retractable Unidirectional Microphone • Bauxite Aluminum Frame • Thicker Headband Padding • Cross-Platform Compatibility • RZ04-02830100-R3M1
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand RAZER
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Kraken Black, Custom-tuned 50 mm Drivers
Повеќе продукти од RAZER