Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Kraken X USB, 7.1 Virtual Surround Sound Gaming Headset

Има на залиха
4.299 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 943423
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Kraken X USB 7.1 Virtual Surround Sound Gaming Headset with Cross-Platform Compatibility RZ04-02960100-R3M1
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand RAZER
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Kraken X USB, 7.1 Virtual Surround Sound Gaming Headset