Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Nari Essential, THX Spatial Audio, Enhanced Comfort

Нема залиха
6.411 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 934218
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Nari Essential • THX Spatial Audio • Enhanced Comfort • Lag-Free Wireless Performance • 16-Hour Battery Life • Flip Mic with Quick Mute Function • RZ04-02690100-R3M1
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand RAZER
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Nari Essential, THX Spatial Audio, Enhanced Comfort