Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer Nommo USB, Wired, Full range 2.0 gaming speakers for PC, Custom woven glass fiber 3-inch drivers for power and clarity, Rear-faci

Нема залиха
6.099 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 932124
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer Nommo USB, Wired, Full range 2.0 gaming speakers for PC, Custom woven glass fiber 3-inch drivers for power and clarity, Rear-facing bass ports for powerful lows, Versatile controls for gaming, music and movies, Easy access headphone jack and volume controls, RZ05-02450100-R3G1
Спецификации
Категорија Компјутерски звучници
Power N/A
Speaker Type 2.0
Тип на поврзување N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand RAZER
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer Nommo USB, Wired, Full range 2.0 gaming speakers for PC, Custom woven glass fiber 3-inch drivers for power and clarity, Rear-faci