Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Razer SPHEX V2, Ultra-thin 0.5 mm surface

Нема залиха
949 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 934787
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Razer SPHEX V2 • Ultra-thin 0.5 mm surface • Approximate size : 355 mm (Length) x 254 mm (Width) x 0.5 mm (Height) • Excellent tracking quality for both laser and optical mice • Extra durable polycarbonate finish • RZ02-01940100-R3M1
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand RAZER
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Razer SPHEX V2, Ultra-thin 0.5 mm surface
Повеќе продукти од RAZER