ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Red Hat Enterprise Linux Server For HPC Compute Node Self-support (4 sockets) (Up to 1 guest)

Quick Overview

Red Hat Enterprise Linux Server For HPC Compute Node Self-support (4 sockets) (Up to 1 guest)

КОД: 731484

Достапност: По нарачка

9.239 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

Red Hat Enterprise Linux Server for HPC Compute Node, Self-support (4 sockets) (Up to 1 guest)Self- support1 x Red Hat Enterprise Linux for HPC Compute Node 1 x Virtual Guest(s) 2 x Update32-bit x86, 64-bit AMD64 & Intel 64, 64-bit Intel ItaniumRed Hat Enterprise Linux for HPC Compute Node

Additional Information

Бренд RedHat
Part Number RH0612148

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите