ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Refurbished Лаптопи

Вкупно продукти: 16

   

16 Item(s)

   

16 Item(s)

Најнови блог постови

Нови количини Lenovo лаптопи - A Class Refurbished  Бизнис класа на refurbished лаптопи со моќни Core i5/i7 процесори, забрзани со SSD и можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR

Прочитај повеќе

Големи роденденски попусти D-LINK разделници, рутери и друга мрежна опрема до 15.05 или до трошење на залихите. Ограничени количини!

Прочитај повеќе

Викенд акција на refurbished работни станици со подарок WiFi SET - безжични тастатура и маус. Последни количини на моќни работни станици со Xeon процесори, ECC, SSD и nVidia Quadro графичка картичка. Намалени цени, подарок и бесплатна достава низ цела Македонија!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите