ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Samsung LCD 27" LF27T350FHUXEN

Quick Overview

Samsung LCD 27" LF27T350FHUXEN

КОД: 946737

Достапност: 48 часа

8.930 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

Samsung LCD 27" LF27T350FHUXEN Display Size : 27 Inch / 68.6cm / 24" Flat / Curved : Flat Resolution : 1920 x 1080 75Hz Panel Type : IPS Aspect Ratio : 16:09 Display Color :Max 16.7M Brightness : 250 (Typ). 200 (Min) cd/m2 Contrast Ratio : 1000 : 1 (Typ) Response Time : 5 ms (GtG) Viewing Angle (CR≥10) : 178 / 178 I/O : D-Sub / HDMI 1.4 x1 Speaker : X VESA Hole : 100 x 100 Size With Stand : 612.1 x 495.7 x 232 mm Weight : 3.4 kg Power Adapter : External Power(Adapter) Power : AC100~240V Power Consumption : less then 0.5W (DPMS) / less then 0.3W (Off mode)

Additional Information

Бренд Samsung
Part Number LF27T350FHUXEN
Дијагонала 27"
Резолуција 1920x1080 (FHD)
Промоција НОВО
Време на одзив 5 ms
Гаранција 720
Гејминг Не
Refresh Rate 75 Hz

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Викенд цени на #RIOTORO и #Logitech Намалени цени на производи само за време на викенд - 20/21/22/23.11 гејминг компјутерски куќишта, слушалки и тастатури само во ddstore.mk!

Прочитај повеќе

• Куќиште - DeepCool MATREXX 50 ADD-RGB 4F Black ATX Midi Tower Case • Процесор - AMD Ryzen 9 3900X CPU AM4 12 cores 3.8GHz, 64MB • Напојување - Cooler Master MWE Gold 750W, 230V, 80+ • Матична Плоча - GigaByte B450 AORUS Pro AM4 DDR4 3200MHz OC SATA3 • Mеморија - x2 Kingston HyperX Fury Black CL16 32GB DDR4 3200MHz RGB • SSD - Kingston A2000 M.2 250GB SSD PCIe NVMe • SSD - Samsung 860 Evo 500GB SATA3 550MB/s 2.5" • CPU Cooler - DeepCooler Neptwin RGB all intel/AMD • Графичка картица - GigaByte GTX 1660 Super Gaming OC PCI-e 3.0 6GB GDDR6 192bit, Windforce 3x

Прочитај повеќе

Нарачајте онлајн со бесплатна достава низ цела Македонија Викенд акцијата трае до 16.11.2020

Прочитај повеќе

Што велат клиентите