Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Samsung Monitor Flat Borderless Design 24" FHD, 1920x1080pix, 16:9, 75Hz

Има на залиха
9.198 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 984636
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Samsung Monitor Flat Borderless Design , 24" FHD, 1920x1080pix, 16:9, 75Hz, 16.7M, 250cd/m?, 1000:1, 178°(H)/178°(V), HDMI, Tilt-2°~20°, IPS panel, Black, 2Y
Спецификации
Категорија Монитори
Brand Samsung
Part Number LF24T350FHRXEN
Write Your Own Review
You're reviewing:Samsung Monitor Flat Borderless Design 24" FHD, 1920x1080pix, 16:9, 75Hz
Повеќе продукти од Samsung