Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Samsung LC27RG50FQRXEN Gaming Curved, 27" FHD, 1920x1080pix, 16:9, 240Hz, 16.7M

Има на залиха
15.464 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 984631
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Samsung Monitor Gaming Curved, 27" FHD, 1920x1080pix, 16:9, 240Hz,16.7M, 1500R, 300 cd/?, 3000:1, 178°(H)/178°(V), HDMI, DP, Headphones, Tilt-2°~15°, Black, 2Y
Спецификации
Категорија Монитори
Brand Samsung
Part Number LC27RG50FQRXEN
Write Your Own Review
You're reviewing:Samsung LC27RG50FQRXEN Gaming Curved, 27" FHD, 1920x1080pix, 16:9, 240Hz, 16.7M
Повеќе продукти од Samsung