Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Samsung Gaming WQHD 32, 32'' 2560x1440pix, 16:9, 144Hz, 16.7M

Има на залиха
19.886 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 984630
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Samsung Monitor Gaming WQHD 32, 32'' 2560x1440pix, 16:9, 144Hz,16.7M, 1000R, 250cd/? 2500:1, HDR10, 178°(H)/178°(V), HDMI, Headphones, Tilt:-2~18, Odyssey G5, Black, 2Y
Спецификации
Категорија Монитори
Brand Samsung
Part Number LC32G55TQWRXEN
Write Your Own Review
You're reviewing:Samsung Gaming WQHD 32, 32'' 2560x1440pix, 16:9, 144Hz, 16.7M
Повеќе продукти од Samsung