Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SAMSUNG SE-T084P/RSSF, External DVD-RW Slim slot-in

Има на залиха
2.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 797774
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SAMSUNG SE-T084P/RSSF • External DVD-RW Slim slot-in • Speed: 8x • Connection: USB • Lightscribe: YES • Retail Kit • Color: Silver • Software: Nero/TruDirect™
Спецификации
Категорија Оптички уреди
Optical Disk Type DVD-/+RW
Disk Interface USB 2.0
Brand Samsung
Disk type External
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:SAMSUNG SE-T084P/RSSF, External DVD-RW Slim slot-in
Повеќе продукти од Samsung