Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SAMSUNG SH-224FB/BEBE, Internal DVD-RW H/H, Black

Нема залиха
900 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 886280
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SAMSUNG SH-224FB/BEBE • Internal DVD-RW H/H • Speed: 24x • Connection: S-ATA • Bare Type • Color: Black
Спецификации
Категорија Оптички уреди
Optical Disk Type DVD-/+RW
Disk Interface S-ATA
Brand Samsung
Disk type Internal
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:SAMSUNG SH-224FB/BEBE, Internal DVD-RW H/H, Black
Повеќе продукти од Samsung