Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SC crtg. for HP OfficeJet 8218/8710/8720 black XL high cap.(2k.) No.953XL, L0S70AE

Има на залиха
1.388 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Last price/stock change: 17-08-2021
КОД: 954117
Прашај за залиха
Гаранција: 1 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Инк кертриџи без глава SC crtg. for HP OfficeJet 8218/8710/8720 black XL high cap.(2k.) No.953XL, L0S70AE
Спецификации
Категорија Компатибилни мастила
Brand Static Control
Part Number sc.hpl0s70ae
Write Your Own Review
You're reviewing:SC crtg. for HP OfficeJet 8218/8710/8720 black XL high cap.(2k.) No.953XL, L0S70AE
Повеќе продукти од Static Control