Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 31
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Гејмер -

Гаранција

720

дена

HEADPHONES LOGITECH Gaming-Headset G231 black/orange , 1x3.5mm / 2x3.5mm

Part number: 981-000627

Производител: LogitechG®

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ASRock BUNDLE MB 1151 V2 ASR B360M-HDV + VGA ASRock PHANTOM GDR RX570 4G
Бесплатна достава Пакет Гејминг

Цена

12.500  ден.

Редовна цена:

13.661 ден.

Гаранција

1080

дена

ASRock BUNDLE MB 1151 V2 ASR B360M-HDV + VGA ASRock PHANTOM GDR RX570 4G

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HEADPHONES LOGITECH Gaming-Headset G332 black/red

Part number: 981-000757

Производител: LogitechG®

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MOUSEPAD LOGITECH G240, CLOTH 280 mm x 340 mm x 1 mm
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.430  ден.

Редовна цена:

1.496 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSEPAD LOGITECH G240, CLOTH 280 mm x 340 mm x 1 mm

Part number: 943-000094

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Подарок SSD Гејминг

Цена

28.500  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

дена

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DV...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DD GamerPro Delux Intel® Core™ i7-3770 / 8GB RAM / 1TB HDD/ DVD / Geforce 1050TI...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Gaming Mouse X-G510 new
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.080  ден.

Редовна цена:

1.141 ден.

Гаранција

365

дена

Genius Gaming Mouse X-G510 new

Part number: 6665

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

COOLERS CPU NZXT Kraken X42, 1x140mm Aer P140 Fan, RL-KRX42-02 AM4, 2066
Бесплатна достава Гејминг

Цена

6.500  ден.

Редовна цена:

7.444 ден.

Гаранција

1080

дена

COOLERS CPU NZXT Kraken X42, 1x140mm Aer P140 Fan, RL-KRX42-02 AM4, 2066

Part number: RL-KRX42-02 AM4

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Попуст

COOLERS CPU NZXT Kraken X52, 2x120mm Fan, RL-KRX52-02 AM4
Бесплатна достава Гејминг

Цена

8.000  ден.

Редовна цена:

8.633 ден.

Гаранција

1080

дена

COOLERS CPU NZXT Kraken X52, 2x120mm Fan, RL-KRX52-02 AM4

Part number: RL-KRX52-02 AM4

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Попуст

COOLERS CPU NZXT Kraken X62, 2x140mm Fan, RL-KRX62-02 AM4
Бесплатна достава Гејминг

Цена

8.400  ден.

Редовна цена:

9.518 ден.

Гаранција

1080

дена

COOLERS CPU NZXT Kraken X62, 2x140mm Fan, RL-KRX62-02 AM4

Part number: RL-KRX62-02 AM4

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MOUSE WIRED USB LOGITECH G402 HYPERION FURY
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.530  ден.

Редовна цена:

2.845 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSE WIRED USB LOGITECH G402 HYPERION FURY

Part number: 910-004067

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Gaming Chair, GXT 707R Resto, Red
Бесплатна достава Гејминг

Цена

12.499  ден.

Редовна цена:

14.259 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Gaming Chair, GXT 707R Resto, Red

Part number: 22692

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

HEADPHONES LOGITECH Gaming-Headset G430 black/blue

Part number: 981-000537

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HEADPHONES LOGITECH Gaming-Headset G233 Prodigy black/blue

Part number: 981-000703

Производител: LogitechG®

Прегледај
Во кошничка
MSI GeForce GT 1030 2G LP OC, GDDR5, HDMI, DP, 64bit., Fan
Бесплатна достава Гејминг

Цена

4.701  ден.

Гаранција

690

дена

MSI GeForce GT 1030 2G LP OC, GDDR5, HDMI, DP, 64bit., Fan

Part number: GEFORCE GT 1030 2G LP OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HEADPHONES LOGITECH Gaming-Headset G PRO Black

Part number: 981-000721

Производител: LogitechG®

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HEADPHONES LOGITECH Gaming-Headset G633 Artemis Spectrum RGB

Part number: 981-000605

Производител: LogitechG®

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HEADPHONES LOGITECH Gaming-Headset G533 Wireless 7.1 Surround

Part number: 981-000634

Производител: LogitechG®

Прегледај
Во кошничка
HP OMEN 15-dc0011nia 15.6" FHD, Core™i7-8750H, RAM 8GB, 1TB HDD, GTX™ 1050, FreeDOS
Гејминг

Цена

56.374  ден.

Гаранција

360

дена

HP OMEN 15-dc0011nia 15.6" FHD, Core™i7-8750H, RAM 8GB, 1TB HDD, GTX™ 105...

Part number: 5KR80EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка
HP OMEN 15-dc0025nm 15.6" FHD, Core™i7-8750H, RAM 8GB, 1TB HDD + 256GB SSD, GTX™ 1050Ti, FreeDOS
Гејминг

Цена

66.322  ден.

Гаранција

360

дена

HP OMEN 15-dc0025nm 15.6" FHD, Core™i7-8750H, RAM 8GB, 1TB HDD + 256GB SSD, GTX...

Part number: 4UE21EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Matrix NX-L2 w/ 750W PSU Gaming Black

Part number: NXL2

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] SteelSeries Dota 2 Special Edition Rival 100 Optical Gaming Mouse
Бесплатна достава Гејминг Распродажба

Цена

2.000  ден.

Редовна цена:

2.400 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] SteelSeries Dota 2 Special Edition Rival 100 Optical Gaming Mouse

Производител: SteelSeries

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback